Vítej na mém blogu :)) ♥
Chceš se spřátelit? Náběr - !ZDE!
Nebo si chceš adoptovat pixelku? To můžeš !TADY!
↓...Přispěj hlasem...↓
HOT OR NOT
POTM
Dali by jste mi prosím hlas TADY ? Jsem tam jako Evíí*
Děkuju stašně moc všem, ráda oplatím,
když si napíšete ;))

O životě Roba

Životopis - Rob

17. listopadu 2011 v 22:14 | Evíí*
Robert Pattinson

Rodné jméno: Robert Thomas Pattinson
Povolání: Herec, Muzikant, Model
Datum narození: 13.5.1986
Věk: 25 let
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Býk
Výška: 185 cmRob začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou v německé produkci filmu The Ring ot the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark Marnosti/Vanity Fair s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before In May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.
A konečně - V roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.
V roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman, kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a pak zešílí.
Times Online ho nazval British Star Of Tomorrow/Britská hvězda zítřka, také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je, ale Jack Nicholson. Robert rád sportuje, má rád Snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.
V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight/Stmívání, kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Belly Swan (Kristen Stewart). O rok později stejnou roli ve filmu The Twilight Saga: New Moon/Nový Měsíc, o další rok zase stejnou roli ve The Twilight Saga: Eclipse/Zatmění a v roce 2010 v posledním dílu upíří ságy - Breaking Dawn/Rozbřesk.
osobnosti
 
 

Reklama