Vítej na mém blogu :)) ♥
Chceš se spřátelit? Náběr - !ZDE!
Nebo si chceš adoptovat pixelku? To můžeš !TADY!
↓...Přispěj hlasem...↓
HOT OR NOT
POTM
Dali by jste mi prosím hlas TADY ? Jsem tam jako Evíí*
Děkuju stašně moc všem, ráda oplatím,
když si napíšete ;))

Životopis - Tay

17. listopadu 2011 v 0:51 | Evíí* |  O životě Taye
Taylor Lautner

Rodné jméno: Taylor Daniel Lautner
Povolání: Herec
Datum narození: 11.02.1992
Věk: 19 let
Místo narození: Grand Rapids, Michigan
Znamení: Vodnář
Výška: 179 cm


Už jako malý projevoval určité nadání. V 6-ti letech začal dělat karate a ani ne o rok později začal vyhrávat ceny na různých turnajích. Poté byl pozván, aby trénoval u sedminásobného vítěze v karate, Mikea Chata a v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád fotbal a baseball.
Ačkoliv miloval karate, už v 7 letech okusil hraní a to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Od té doby začal dostávat různé menší roličky. Zahrál si např. v epizodách My Wife And Kids (2001), Kaliforndské léto (Summerland) (2004) nebo The Bernie Mac Show (2001). Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.
První větší úspěch přišel v roce, kdy Tay dostal roli ve filmu Dobrodružství Žraločáka a Lávovky. V témže roce účinkoval ve filmu Dvanáct do Tuctu 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesly The Twilight ságy (Stmívání 2008, Nový měsíc 2009, Zatmění 2010). Další úspěchy mu uřčitě přinese další díl The Twilight ságy, Rozbřesk 2011, 2012.

osobnosti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama