Vítej na mém blogu :)) ♥
Chceš se spřátelit? Náběr - !ZDE!
Nebo si chceš adoptovat pixelku? To můžeš !TADY!
↓...Přispěj hlasem...↓
HOT OR NOT
POTM
Dali by jste mi prosím hlas TADY ? Jsem tam jako Evíí*
Děkuju stašně moc všem, ráda oplatím,
když si napíšete ;))

Listopad 2011

Breaking dawn

26. listopadu 2011 v 21:06 | Evíí* |  Kecíky
Tak kdo už viděl Breakind Dawn? :))*


Životopis - Rob

17. listopadu 2011 v 22:14 | Evíí* |  O životě Roba
Robert Pattinson

Rodné jméno: Robert Thomas Pattinson
Povolání: Herec, Muzikant, Model
Datum narození: 13.5.1986
Věk: 25 let
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Býk
Výška: 185 cmRob začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou v německé produkci filmu The Ring ot the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark Marnosti/Vanity Fair s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before In May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.
A konečně - V roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.
V roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman, kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a pak zešílí.
Times Online ho nazval British Star Of Tomorrow/Britská hvězda zítřka, také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je, ale Jack Nicholson. Robert rád sportuje, má rád Snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.
V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight/Stmívání, kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Belly Swan (Kristen Stewart). O rok později stejnou roli ve filmu The Twilight Saga: New Moon/Nový Měsíc, o další rok zase stejnou roli ve The Twilight Saga: Eclipse/Zatmění a v roce 2010 v posledním dílu upíří ságy - Breaking Dawn/Rozbřesk.
osobnosti

Životopis - Kris

17. listopadu 2011 v 21:35 | Evíí* |  O životě Kristen
Kristen Stewart

Rodné jméno: Kristen Jaymes Stewart
Povolání: Herečka
Datum narození: 9. 4. 1990
Věk: 21 let
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie
Znamení: Beran
Výška: 168 cmKris se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In The Land Of Women.
Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na Festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné Dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si jí zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jak tak nějaká obyčejná hra...
Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní Jistoty.
Zazářila také ve dramatu Útěk Do Divočiny (into the wild/2007), kde si střihla roli mladé Hippísačky Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.
V roce 2008 dostala roli ve filmu Twilight/Stmívání, kde hraje sedmnáctiletou Bellu Swanovou, která se zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson). O rok později si zahrála tutéž roli v druhém pokračování ságy The Twilight Saga: New Moon/Nový měsíc a o rok později v The Twilight saga: Eclipse/Zatmění. V letošním roce si zahrála v posledním dílu upíří ságy - Breaking Dawn/Rozbřesk.

osobnosti

Životopis - Tay

17. listopadu 2011 v 0:51 | Evíí* |  O životě Taye
Taylor Lautner

Rodné jméno: Taylor Daniel Lautner
Povolání: Herec
Datum narození: 11.02.1992
Věk: 19 let
Místo narození: Grand Rapids, Michigan
Znamení: Vodnář
Výška: 179 cm


Už jako malý projevoval určité nadání. V 6-ti letech začal dělat karate a ani ne o rok později začal vyhrávat ceny na různých turnajích. Poté byl pozván, aby trénoval u sedminásobného vítěze v karate, Mikea Chata a v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád fotbal a baseball.
Ačkoliv miloval karate, už v 7 letech okusil hraní a to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Od té doby začal dostávat různé menší roličky. Zahrál si např. v epizodách My Wife And Kids (2001), Kaliforndské léto (Summerland) (2004) nebo The Bernie Mac Show (2001). Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.
První větší úspěch přišel v roce, kdy Tay dostal roli ve filmu Dobrodružství Žraločáka a Lávovky. V témže roce účinkoval ve filmu Dvanáct do Tuctu 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesly The Twilight ságy (Stmívání 2008, Nový měsíc 2009, Zatmění 2010). Další úspěchy mu uřčitě přinese další díl The Twilight ságy, Rozbřesk 2011, 2012.

osobnosti


Už 17.listopadu! ♥

16. listopadu 2011 v 22:15 | Evíí* |  Kecíky
Ahooj fanoušci Stmívání. I když to už všichni víte, od 17. listopadu, od 00:01 začíná premiéra Breaking Dawn /Rozbřesk/ část. 1 :)) Každopádně už mám rezervované lístky a už se moc těším.. :)) ♥


Náběr AFFS

16. listopadu 2011 v 21:57 | Evíí* |  Kecíky
Ahojky, jen bych se chtěla zeptat.. Kdyby se někdo chtěl spřátelit, stačí napsat do komentáře:
1. Blog
2. Přezdívka
3. Proč se chceš spřátelit?

Moje podmínka je, že nebudeš u obíhání psát komentáře typu: Ahojky SB, obíhám.. atd..

Rozcestník - Blog

16. listopadu 2011 v 21:36 | Evíí*


Kecíky

Pro mě

Pro vás

Soutěže

OstatníPOTM na listopad

16. listopadu 2011 v 21:05 | Evíí* |  Ostatní
Tak a je tady POTM na listopad.. :)) Vybrala jsem fotku Roba, Kristen a Taye. :)) Tak která se vám líbí nejvíc? Mě se líbí všechny ale hlasuju za 2 :DD... Tak uvidíme, která vyhraje ;))

Tak Hlasujte ;))

Hot or Not? Listopad

16. listopadu 2011 v 20:37 | Evíí* |  Ostatní
Takže vybrala jsem fotku na Hot or Not.. Je to fotka, když byl Tay ještě malinkej.. Já hlasuju pro Hot..! ♥, protože se mi strašně moc líbí.. So Cute.. ♥